Kaip jaučiasi sergantys Alzheimerio liga? Simuliacinis žaidimas, padedantis įsijausti.

alzheimerio liga

http://dylcar.tumblr.com/

Alzheimerio liga sukelia sunkumų ne tik sergančiajam, bet ir juo besirūpinantiems artimiesiems. Jaunas dalininkas animatorius iš JAV, Dilanas Karteris, sukūrė ALZ. Tai – trumpas patirtinis video žaidimas, leidžiantis įsijausti kitą istorijos pusę ir suprasti, kaip atrodo žmonių, kovojančių su Alzheimeriu kasdienybė, kai sutrikusi atmintis yra užpildoma tuščiomis terpėmis.

Viskas prasideda nuo bevardžio, beveidžio vyruko šviesių spalvų kambaryje vaizdinio ir melancholiškos muzikos. Jį galima valdyti naudojant „pirmyn“, „atgal“ ir „tarpas“ klavišais. 2 minučių trukmės žaidime kartu su veikėju einama pro įvairius objektus, nesėkmingai siekiant prisiminti ir identifikuoti aplinkui esančias detales.

Žaidimas padeda suprasti, ką iš tiesų jaučia kenčiantys nuo Alzheimerio ligos. Kūrėjas teigia, kad žaidimu siekiama sukurti „užmaršią, bet nepamirštamą patirtį“.

Video žaidimą ALZ galite išbandyti čia, arba atsisiųsti iš Google Chrome saugyklos.

 

ManoDaktaras.lt

 

Lengvai ir greitai išsirinkite sau specialistą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


6 − = du

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>