Valgyk, kad gyventum, o ne gyvenk, kad valgytum.

 

shoppingbasket_2443279b

Mąstykime!

XXI amžiuje sunku rasti žmogų, kuris neturėtų elementaraus supratimo apie tai, kas atsitinka maistui, kai mes jį suvalgome. Visgi mažai galvojame apie tai, kaip maisto produktai veikia mūsų organizmą ir kokį ilgą kelią jiems reikia nueiti, kad  mūsų organizmas juos galėtų „priimti“ arba „pažinti“. Kartais maistas, kuris turėtų teikti energijos ir džiaugsmo, sugadina mums sveikatą ir tampa mūsų organizmui nuodais. Atrodo, kad mes sukamės lyg užburtame rate: valgome bet ką, susergame, perkame vaistus ir vėl valgome negalvodami. Suprasti ką valgome ir geriame, kasdien tampa vis svarbiau ir svarbiau.

Visi žinome, kad civilizacijos šuolis yra milžiniškas. Ypatingai, tai liečia žmogaus gyvenimą, nes mūsų virtuvės su galingais šaldytuvais – tarsi laboratorijos, kuriose išmėginami vis nauji produktai: norisi vis skanesnių ir skanesnių valgių. Problemų nėra, nes parduotuvių lentynos lūžta nuo prekių gausos. Šiandien labai paprasta prarasti saiką.

Sako, kad mokslininkai pristatys pirmąjį pasaulyje mėsainį iš laboratorijoje užaugintos jautienos. Įdomu, ar mes dar galime maitintis natūraliais produktais?

www.manodaktaras.lt

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


4 − trys =

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>